Horde Guild from Avalon

Forum Krwawego Legionu - Horde Guild z serwera Avalon

  • Nie jesteś zalogowany.
  • Polecamy: Komputery

Ogłoszenie

To tylko propozycja, będę wdzięczny za wszelkie sugestie, krytyki itp.

#1 25-03-2008 21:18:49

shatanson

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 25-03-2008
Posty: 3
Punktów :   

Przedstaw się:))

Być może będziemy w jednej g przez dłuższy czas więc proponuje żebyśmy się poznali:)) Więc zacznę:

Mam na imię Michał mam 17 lat (rocznik '91), mieszkam pod Wa-wą. "Uczę" się w LO w Legionowie na profilu językowym . Lubuje się w prawie wszelkiej maści rocku i punku:) Gram w WoW i Cabala:) a tak oprócz tego to raczej nic nie robie:D

Offline

 

#2 27-03-2008 18:14:07

Ramona

Guild Leader

2750406
Skąd: Tczew
Zarejestrowany: 22-03-2008
Posty: 9
Punktów :   

Re: Przedstaw się:))

Heh w sumie wyprzedziłeś mnie z tym tematem

No to na imię mam Bartek lat 20,kończę w tym roku technikum mechaniczne.Interesuje się fantastyką w ogólnym znaczeniu tego słowa(poczynając od gier fabularnych takich jak d&d,poprzez filmy,muzykę książki a kończąc na wowie ).Jeżeli chodzi o muzykę to lubię praktycznie słuchać wszystkiego co mi się spodoba.Nie będę tu dużo pisał bo od muzyki myślę będzie oddzielny dział.W wowa gram już gdzieś tak 3 lata i gra mnie wciągnęła i praktycznie w nic innego nie gram tak konkretniej.Oprócz wowa to na co dzień lubię sobie posłuchać muzyki lub poprostu iść się gdzieś przejść .

Offline

 

#3 27-03-2008 20:59:05

Archie

Administrator

Zarejestrowany: 22-03-2008
Posty: 4
Punktów :   

Re: Przedstaw się:))

Szatanson, ten wsciekle rozowy dach sali gimnastycznej Twojego ogolniaka, to ja z okna widze

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.moherpowerpaintballteam.pun.pl www.opalenicariders.pun.pl www.aaauni36.pun.pl www.kfor.pun.pl www.sp29.pun.pl